Brinicle.
Veidojas tad, kad okeāna ūdenī ieplūst ļoti auksts sālsūdens.
Volcanic lightening.
Vulkāns izvirduma likā izdala lielu daudzumu statisko enerģiju. Reizēm enerģija mēdz būt tik spēcīga, ka tās radītais zibens ir iznīcinošs.
Sprites, Elves and Blue jets.
Šīs krāsainās ainavas rodas no elektrisko lādiņu izlādes atmosfērā.
Fire Rainbows.
Šis varavīksnes veids rodas tad, kad gaisma atstarojas no ledus kristāliem uz augstāko līmeņu mākoņiem.
White rainbows.
Savukārt šīs varavīksnes veidojas nevis lietus laikā, bet gan miglā. Kondensāts atstaro tik maz gaismu, ka krāsas ir drausmīgi vājas un tikpat kā nemanāmas.
Fire whirls.
Parādība redzama savienojoties liesmām ar diezgan spēcīgu vēju, parasti atklātās vietās.
Catatumbo lightning.
Katatumbo ir upe Venecuelā. Kad virs tās savācas daudz, daudz negaisa mākoņi, tad arī var vērot šo izrādi. Tā redzama aptuveni 160 naktis gadā, 10 stundas naktī un 280 reizes stundā.
Moonbow.
Varavīksne, kas radusies no mēness nevis no saules stariem. Nelielās mēnesgaismas dēļ parādība nav visai spēcīga.
Glory.
Optisks fenomens, līdzīgs varavīksnei un reizē halo. Tas rodas ļoti interesantos apstākļos, proti, gaisma tiek ūdens piliena iekšpusītē, kur ir gaisa tunelītis un no tā visu izstaro ačgārni.
Waterspouts.
Ūdens viesuļi, kuri neiesūc sevī ūdeni. Tie planē pa ūdens virsmu veidojot tikai plāno ūdens ārsieniņu.
Morning Glory.
Ļoti rets mākoņu veids, tik rets, ka zinātniekiem nav ne jausmas kas tos izraisa. Visvairāk redzēti rudenī, Austrālijā.
Lenticular clouds.
Lēcveidīgi mākoņi, veidojas gaisam plūstot pāri kalniem. Savādās formas dēļ cilvēki bieži tos jauc ar NLO.
Penitentes.
Gari asmeņi no cieta sniega un ledus. Tik lielā augstumā saule sniegu un ledu uzreiz pārvērš tvaikos izlaižot ūdens stadiju. Dažas vietas iztvaiko ātrāk kā citas, veidojot ieplakas, gludas vismas un pēcāk atkal izrobojoties saules virzienā.
Supercells.
Visretākais un bīstamākais vētru tips. Tā veidojas tāpat kā visas citas mums zināmās standarta vētras. Atšķirība ir tajā vertikāljā tunelītī, kur šī glabā savu enerģiju un tādēļ var būt daudz postošāka un ilgāka.
Frost flowers.
Šie ziedi veidojas uzkrājoties ūdenim auga stumbriņā. Kad ūdens sasalst, tas izplešas, saplēš stumbru un no tādām kā šļakatām veidojas puķe.
Sun dogs.
Rets atmosfēras fenomens, kas rodas, kad ledus kristāliņi izstaro gaismu, kas liekas spožaka kā patiesībā. Tādu efektu rada saules atrašanās konkrētā leņķī.
Mammatus clouds.
Purduļi, čupiņas kas karājas zem pašiem mākoņiem. Kad gaiss un mākoņi ir dažādos mitruma līmeņos, smagākais krīt uz leju.
Snow donuts.
Sniega pikas ripinas pa zemi līdz tās paķer vējš un uzveļ šādos iespaidīgos virtuļos. Iekšējie slāņi ir trausli, tāpēc ripošanas ceļā var atdalīties palielinot caurumu vidū.
Belt of Venus.
Šī rozā parādība veidojas, kad Zeme rada ēna pati uz sevis.
Asperatus clouds.
Mākoņu veidu atklāja tikai 2009. gadā un tāpēc par to ir zināms maz, gandrīz nekas, ja neskaita, ka izskatās vienreizēji.