Krāsa violeta – Antocianīni ir augsti purpura kartupeļiem tie palīdz resnās zarnas vēža cilmes šūnām. Cilmes šūnas ir mātes šūnas, kas ir līdzīgi tiem, un tas ir ļoti svarīgi.
Vēža cilmes šūnas bieži nostiprinās un kļūst izturīgas pret pareizticīgo onkoloģisko ārstēšanu, kas atstāj tos brīvi veidot nākotnes vēža šūnas. Tas ir faktiski galvenais iemesls .
Nesenā pētījumā izmanto vārītus kartupeļus,citos pētījumos ceptus, nevis neapstrādātus purpura kartupeļus. Viņi secināja, ka antociāns palīdz izveidot šūnu bojāeju vidū pat vēža cilmes šūnām. Viņi izmantoja ekstraktus no ceptiem kartupeļiem to in vitro pētījumos un in vivo baro dzīvniekus ar resnās zarnas vēzi cepjot violeto kartupeli ar pozitīviem rezultātiem, kas samazināja audzēja augšanu.
Lielākā daļa no veselīgas pārtikas veikalos pārdod bioloģiskās purpura kartupeļus.Viens no labākajiem veidiem, kā sagatavot purpura kartupeli, kas mēdz būt pārāk mazs cepšanai, ir samazināt un vārīt tos un pēc tam samaisīt tos ar bioloģisko sviestu un īstu jūras sāli. Tik garšīgi!
Jūs varat arī sagatavot kartupeļu salātus. Padariet tos veselīgus un garšīgus ar majonēzi vai labāk nopērciet nedaudz veselīgu versiju bez rapšu eļļas vai sojas eļļas.
Bet šāda veida kartupeļu ir ne tikai avots antociānu. Krāsu purpura plūmēm vai pat tumši sarkanajām un pīrāgu ķiršiem.. Mēs zinām, ka tie ir jēli.
Ciete?
Ir cietes veids pazīstams kā sasmalcināts cukurs, bet tas pazūd pēc vārīšanas. Tas atgriežas, kad tas atdziest. Kartupeļu salāti ar abiem kartupeļiem, balto un purpura, pat pastas un zirņu veidiem.
Izturīga ciete ir purpura kartupeļiem, kā arī. Tā satur skābi, kas ir spēcīgs antioksidants un audzēja cīnītājs. Augstāko cietes saturu var atrast saturošajiem pārtikas produktiem, kas ir vai nu neapstrādātas vai vārītas, tad atdzesē un ēd istabas temperatūrā.
University of Colorado skola Medicīna pārtikas pētnieks Janine Higgins skaidro:
“Izturīga ciete ir atrodama zirņos, pupās un citos pākšaugos, zaļos banānos, kā arī vārītos un dzesēšanas cieti saturošos produktos, piemēram, suši rīsu un makaronu salātos. Bet,ja tas patērēts pareizi, tad tas var nogalināt pirmsvēža šūnas zarnās. “