Informācija norāda, ka Čikāgas universitātes infekcijas speciāliste un ārste Ketlīna Muleina, kura vada galveno klīnisko pētījumu atklājusi interesantas detaļas. Viņa skaidri un gaiši norādījusi, ka tieši lielākā daļa pacientu, kuri piedalījās izmēģinājumā, jau pēc nepilnām septiņām dienām tika izrakstīti no slimnīcas.
Ketlīna Muleina piebilda to, ka tikai diviem pacientiem neesot redzami veselības uzlabojumi, tādēļ vēl esot ļoti pāragri teikt, ka konkrētās zāles ar nosaukumu “Remdesivir” palīdz palīdz un ir efektīvas pilnīgi visiem pacientiem.
Pašlaik nacionāli veselības institūti visā pasaulē jau organizē vairāku zāļu, kā ari citu ārstēšanu veidu izmēģinājumus. To starpā ir iekļauta arī biotehnoloģijas kompānijas “Gilead Sciences” ražotās zāles ar konkrēto nosaukumu “Remdesivir”.
Konkrētās zāles jau tika pārbaudītas pret Ebolas vīrusu, taču tās bija tikai ar nelieiem panākumiem. Tomēr konkrētie pētījumi ar dzīvniekiem parādījuši, ka “Remdesivir” zāles var gan novērst, gan arī ārstēt koronavīrusu. Tās ir lielas ziņas un milzīgs solis, lai panāktu, iespējami drīzu vakcīnu izstrādi visā pasaulē.