Svara izmaiņas.
Stress var pastiprināt arī svara pazemināšanos vai paaugstināšanos. Tas ir atkarīgs no cilvēka, taču, lai cīnītos ar šo problēmu, ir jāatrod stresa izraisītājs un jācenšas ar to cīnīties.
Sāpes ķermenī.
Gandrīz katrs ignorē sāpes ķermenī, bet tās var rasties arī liela stresa rezultātā un var novest līdz daudzām nopietnām veselības problēmām. Piemēram, stress var izraisīt sāpes krūtīs, vēderā, paātrinātu sirdsdarbību, spriedzi muskuļos, caureju, čūlas un artrītu. Ir svarīgi darīt visu, lai nekavējoties samazinātu stresu.
Apgrūtināta sēdēšana.
Kad cilvēkam ir stress, viņš var justies nemierīgi un neērti, un ir grūtības mierīgi nosēdēt. Ja Tevi ir skārusi šāda problēma, ir svarīgi saprast, kas ir tās cēlonis un nomierināties.
Nepārtrauktas domas par darbu.
Cilvēki, kuri vienmēr domā par darbu, finansēm, obligācijām, parasti ir pakļauti lielam stressam. Tas var izraisīt daudzas fiziskas un garīgas problēmas. Izbeidz to! Nomierinies, atliec darbu un kalendāru citai reizei un pavadi laiku ar cilvēkim, ko mīli.
Pazemināts libido.
Arī šī problēma var rasties stresa rezultātā, kad par seksuālo dziņu atbildīgie hormoni ir samazinājušies. Ja Tevi piemeklējusi šāda problēma, atrodi veidu, kā atslābināties, jo Tavai dzimumdzīvei nebūtu jācieš stresa dēļ. Par savu problēmu vari runāt arī ar savu partneri.
Nepacietība.
Cilvēki, kas pakļauti stresam, ir ļoti dusmīgi, neiecietīgi un nepacietīgi pret citiem cilvēkiem, pat pret tuvākajiem. Ja ciet no šī stāvokļa, mēģini atslābināties un nomierināties, samazināt stresa līmeni un izbaudīt dzīvi.