7 mīti

1.Laimes cepumiņi ir Ķīniešu tradīcija.

Katru gadu tiek izcepti ap trīs miljardiem laimes cepumiņiem ar vēstījumiem tajos. Lielākā daļa no tiem tiek izgatavoti Amerikā, kur tika izgatavoti arī paši pirmie cepumiņi. Tas ir mīts, ka šie cepumiņi ir 100% Ķīniešu tradīcija. Viens no lielākajiem laimes cepumiņu ražotājiem un izplatītājiem „Wonton Food” pat ir pārtraucis cepumus piegādāt uz Ķīnu, jo ķīnieši tos uzskatīja par pārāk amerikāniskiem un neiegādājās tos.

2.Čurāšana uz medūzas koduma atvieglo situāciju.

Organizācijas „Sarkanais krusts” pārstāvji apgalvo, ka urīnā nav ķimikāliju, kas spētu izdziedēt brūces, kuras atstājušas medūzas. Šo paņēmienu savulaik popularizēja komēdijseriāls „Draugi”, kad Džouijs čurāja uz Monikas kājas, tādējādi atvieglojot sāpes. Visticamāk, iemesls, kāpēc cilvēkiem šķiet, ka čurāšana ir īstais paņēmiens ir tāds, ka tu vienkārši par sāpēm aizmirsti, jo domā par to, kā kāds čurā uz tevis.

3.Tava sirds apstājas, kad šķaudi.

Ja tā būtu, tu jau sen būtu miris. Tāpat pilnīgi nepatiess ir apgalvojums arī par to, ka tavas acis var izlidot, ja tu šķaudīsi ar vaļā acīm.

4.HIV pārmantoja cilvēki, jo kāds vīrietis paņēma priekšā pērtiķi.

HIV saknes ir meklējamas Āfrikā un ar šo slimību kādreiz slimoja tikai pērtiķi. Nav taisnība, ka šo slimību cilvēki pārmantoja tāpēc, ka stājās seksuālos kontaktos ar pērtiķiem. Zinātnieki ir izpētījuši, ka cilvēki inficējās ar HIV, pērtiķus ēdot. Mednieki medīja inficējušos pērtiķus un reizē ar tiem apēda arī vīrusu.

5.Pirmā nosēšanās uz mēness bija meli.

Jau kopš pagājušā gadsimta cilvēki ir strīdējušies par to, vai Apollo 11 tiešām nolaidās uz Mēness, vai arī tā bija tikai pasaules mānīšana. Ir radītas daudzas konspirācijas teorijas, sarakstītas grāmatas un pat uzņemtas filmas. Daudzi komentē labo fotogrāfiju kvalitāti, to, ka bildēs nav redzamas zvaigznes, fotogrāfijās no dažādām vietām ir redzams identisks fons. Tomēr NASA ir atbildējusi uz visiem šiem komentāriem, pierādot, ka nosēšanās uz Mēness tiešām notika.

6.Ik pēc 7 sekundēm vīrieši domā par seksu.

Tas nozīmē, ka vīrieši par seksu iedomātos 514 reizes stundā. Iespējams, vīrieši domā daudz, bet šis apgalvojums ir krietni pārspīlēts. Kāds Ohaio veikts pētījums liecina, ka vidēji vīrieši par seksu domā 19 reizes dienā. Iespējams, patiesais skaitlis atrodas pa vidu 19 un 514.

7.Regulāri skujoties, matiņi ataug biezāki.

Meitenes, varat turpināt skūt savas ūsas. Puiši, lai cik ļoti jūs skūtu pūciņas uz zoda, bārda jums biezāka nekļūs. Ir veikti vairāki eksperimenti, kuru dalībnieki skuvušies un nav izjutuši nekādu atšķirību. Noskujot vienu kāju, matiņi uz tās ataugs tādi paši, kādi uz otras kājas.

 

loading...