3. Paiet ilgs laiks, līdz viņš atbild uz jūsu ziņām.
Uz īsziņām atbildēt ir elementāri, tāpēc, ja jūsu partneris ļoti ilgi neatbild vai vispār neatbild uz jūsu sūtītajām ziņām, taču pēc tam mēģina sevi attaisnot, jums būtu jāsāk uztraukties. Tāpat būtu jāuztraucas, ja partneris pēkšņi ir uzlicis telefona atbloķēšanas kodu, bet jums negrib to teikt.
4. Ja viņš dodas dušā uzreiz pēc tam, kad ieradies mājās.
Ja jūsu partneris dodas dušā uzreiz pēc pārrašanās mājās, tas nozīmē, ka viņš cenšas nomazgāt citas personas smaržu. Efektīvs veids, kā pārbaudīt, vai viņš jūs krāpj, ir centieties viņu noskūpstīt uzreiz, kā partneris ierodas mājās. Vērojiet viņa reakciju un pēc tās izdariet secinājumus.
5. Izmaiņas izskatā.
Ja jūsu partneris pēkšņi sāk vairāk uzmanības pievērst savam izskatam, tas varētu nozīmēt, ka viņš jūs krāpj un cenšas izskatīties labi kāda cita dēļ.
6. Pēkšņas dāvanas.
Vai pēdējā laikā saņemat no partnera negaidītas dāvanas? Iespējams, jums tās patīk, bet kāds varētu būt iemesls tādai apdāvināšanai? Neesiet lētticīgs un nenolaidiet acis no sava partnera, iespējams, ka viņš jūs krāpj!
7. Jauni paņēmieni gultā.
Ja jūsu partneris pēkšņi ierosina izmēģināt kādu jaunu Kamasutras cienīgu pozu, jums būtu jājautā, kur viņš ko tādu ir iemācījies. Iespējams, ka viņš to apguvis ar kādu citu, bet tik pat liela iespēja, ka viņš par to uzzinājis internetā.