3. Izvairies no transtaukskābēm.
Transtaukskābes ietekmē organismu līdzīgi kā cukurs. Tās atrodamas tādos ēdienos kā margarīns, ātrās uzkodas, kartupeļu čipsi, cepumi un visi cepti ēdieni. Transtaukskābes patiesībā ir eļļas, kas piesātinātas ar ķimikālijām, lai uzlabotu to noturību. Visbiežāk tās satur hidrogēnu, tāpēc no tām ir jāizvairās.
4. Iekļauj uzturā vitamīnu B.
Vitamīns B ir ļoti svarīgs smadzeņu darbībai un var novērst iekaisumus. Vislabākie vitamīna B avoti ir folijskābe, vitamīni B12, B6 un B komplekss.
5. Fiziskās aktivtātes.
Fiziskās aktivitātes pārāk reti tiek izmantotas smadzeņu darbības uzlabošanai, kaut gan tās spēj uzlabot aktivitāti un enerģiju ne vien smadzenēs, bet arī visā ķermenī. Tās ir nozīmīga kopējās veselības sastāvdaļa un var būtiski uzlabot kognitīvās funkcijas.
6. Omega-3 taukskābes.
Šīs taukskābes ir ļoti nozīmīgas organismam, un Tev būtu jāseko līdzi to uzņemšanai. Patērē vairāk zivju, olu, sardīņu, linu eļļu, lasi, riekstus, zivju eļļu, savvaļas rīsus un, ja nepieciešams, uzņem omega-3 uztura bagātinātājus. Šīs taukskābes ir ļoti nozīmīgas veselībai un var uzlabot smadzeņu kognatīvās funkcijas.